OnlyThalia Benim Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OnlyThalia Benim Forum

OnlyThalia Benim Foruma Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Hello world !
Cosmo Girl Röportajı EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 6:19 pm tarafından Misafir

» terra teen titans hentai test hentai
Cosmo Girl Röportajı EmptySalı Ağus. 02, 2011 9:11 am tarafından Misafir

» Brotherhood Drugs Agency Ltd
Cosmo Girl Röportajı EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 7:25 pm tarafından Misafir

» hentai snes hentai snes rom
Cosmo Girl Röportajı EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 2:00 am tarafından Misafir

» Diet Plans Pills
Cosmo Girl Röportajı EmptyCuma Tem. 29, 2011 5:52 pm tarafından Misafir

» great time to trade forex currencies with the world economic problems
Cosmo Girl Röportajı EmptyCuma Tem. 29, 2011 5:24 pm tarafından Misafir

» Doctor Homeopathic Medicine Degree Online
Cosmo Girl Röportajı EmptySalı Tem. 26, 2011 1:18 am tarafından Misafir

» Thalia Girls Eyewear Collection
Cosmo Girl Röportajı EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 12:40 pm tarafından Admin

» Arrasando Albümü Tüm Şarkı Sözleri
Cosmo Girl Röportajı EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 12:10 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Cosmo Girl Röportajı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci

Cosmo Girl Röportajı Empty
MesajKonu: Cosmo Girl Röportajı   Cosmo Girl Röportajı EmptyPerş. Şub. 05, 2009 3:57 pm

Cosmo Girl Thalia Röportajı

CG:Şarkı söylemeye nasıl başladın?

Thalia: Şarkı söylemeyi büyük ablamdan öğrendim.O aynı zamanda hem bir oyuncu hem de bir şarkıcıydı ve bana hep örnek oldu.Ben müziği her zaman çok sevdim.Evde sürekli şarkılar söylerdim, dans ederdim ve kendi kendime koreografiler hazırlardım.

CG:Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok sevilen birisin.Bunu neye bağlıyorsun?

Thalia: Dinleyicilerime ve izleyicilerime hep saygı duydum.Ve böyle olması gerektiğini düşünüyorum. Müziğimle, oyunculuğumla hep mutlu bir kadın portresi çizmek istiyorum. Bu da beni başarılı kılıyor.

CG:Thalia yeni bir albümle karşımızdasın.Albümün hakkında neler söylemek istersin?

Thalia: Bu albüm tatilde, partide, sahilde ve deniz kenarında iyi vakit geçirmek üzerine hazırlandı. Çok pozitif ve aynı zamanda hem seksi hem de romantik bir albüm.

CG:Yeni albüm için hazırlanmaya ne zaman başladın?

Thalia:Albüm çalışmaları için geçen yaz hazırlıklara başladık. Yeni ve eski şarkılara göz attık. Pop bir albüm; ama aynı zamanda içinde biraz reggae, biraz kalipso ve biraz da doğal müzik ezgileri barındıran ritmler mevcut.

CG:Albümünün ismi “Lunada”.Ne anlama geliyor?Albümüne bu ismi koymaya nasıl karar verdin?

Thalia:Lunada’nın anlamı plajda yapılan eğlenceli parti demek.Gün batımında gitar çalmak, dans etmek, ateşin etrafında toplanıp sahilde arkadaşlarla iyi vakit geçirmek anlamına geliyor.Bunların hepsine birden lunada diyoruz.Albümün ismi de buradan geliyor.

CG:Şarkıları neye göre seçtin?

Thalia:Şarkıların bazılarını ben yazdım.bazıları 70’li, 80’li ve 90’lı yılların hit yaz şarkıları, diğerleri ise yeni şarkılar.Bu albümü kızıma ithafen yaptım.

CG:Türkiye’ye hiç geldin mi?

Thalia:Yıllar önce tatil için, annem ve bazı aile büyüklerimle Türkiye’ye gelmiştim. Çok lezzetli yemekler yemiştim.Ve orada çok çılgın ve ilginç insanlarla tanışmıştım.İnsanların kültürlerinden, yaşamlarından oldukça etkilenmiştim.

CG:Türkiye’de konser vermeyi düşünüyor musun?

Thalia:Kesinlikle Türkiye’de konser vermeyi çok isterim. Türkiye’den hayranlarım var.Bana www.thalia.com’ dan ulaşıp, mail ve mektup gönderiyorlar.Yeni şarkılarımı hayranlarımla paylaşıp, birlikte şarkılar söyleyip, dans etmeyi ve konser vermeyi ben de çok istiyorum.

CG: Peki sevdiğin müzisyenler veya şarkıcılar kimler?

Thalia: Farklı müzik türlerini dinlemeyi seviyorum.Örneğin Bill Joel’i, Madonna’yı, Robbie Williams’ı dinlediğim gibi, bazı müzikalleri de beğeniyorum. Tabii ki klasik müzik dinlemekten de hoşlanıyorum.Aslında her çeşit müziği seviyorum diyebilirim.

CG: Peki Türk müziği hakkında ne düşünüyorsun?

Thalia:Kesinlikle süper… Harekete geçiren bir müzik.Oturmanıza asla izin vermiyor ve gerçekten ritmler inanılmaz.

CG:Türkiye’den hangi müzisyenleri biliyorsun?

Thalia: Ohhh… Zor bir soru! Şu an bir isim veremeyeceğim. Biz Meksika’ da sizin müziğinizi dinliyoruz ve çok seviyoruz. Meksika ile ülkeniz arasında birçok benzerlik var. Hayattan zevk almaya ve gündelik zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Şunu söylemeliyim ki, hem Meksika’nın hem de Türkiye’nin güzel yemekleri ve müzikleri var.

CG: Önceki yıllarda oynadığın diziyle ülkemizde oldukça geniş bir hayran kitlesi oluşturdun. Özellikle genç jenerasyon seni çok sevdi. Bundan sonra içinde yer alacağın bir TV dizisi veya sinema projesi olacak mı?

Thalia: Ben de onları çok seviyorum. Evet, ben bir oyuncuyum.Tabii ki projelerde yer almak istiyorum. Güzel bir karakter canlandırmam istenirse elbette yapmak isterim.Ama şu aralar müziğime odaklanmak istiyorum.
http://onlythalia.benimforum.org

Cosmo Girl Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Thalia Röportajı
» Hola Dergisi Röportajı